01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Голова казначейства поспілкувалась зі студентами Прикарпаття

7 квiтня 2017

Впродовж робочого візиту до Івано-Франківська 7 квітня цього року Голова Казначейства Тетяна Слюз зустрілась із керівним складом вищих та середніх-спеціалізованих навчальних закладів та студентами профільних спеціальностей Івано-Франківська.

Зокрема, очільниця Казначейства відвідала Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Прикарпатський Національний університет ім.В.Стефаника і коледж Технології та бізнесу.

На зустрічах Тетяна Слюз детально ознайомила усіх з діяльністю Казначейства, пріоритетними напрямками роботи та останніми розробками казначейської системи.

У відповідь, студенти задавали питання Голові Казначейства, серед яких: функціонування єдиного казначейського рахунку та безпосереднє впровадження проекту «Є-data», формування звітності, особливості відрахування у Пенсійний фонд України тощо. Студентів зацікавила, власне, і позиція очільниці служби щодо реформи у сфері відшкодування ПДВ, що введена з 01.04.2017, а також розповідь про  кібератаку, що мала місце наприкінці минулого року.

На завершення зустрічі Тетяна Слюз запросила усіх бажаючих студентів на стажування до територіальних органів Казначейства, а також подарувала у фонд бібліотек усіх трьох навчальних закладів підручники фінансово-економічного спрямуваня.

 

2

 

Голова Казначейства зустрілась із керівним складом вищих та середніх-спеціалізованих навчальних закладів та студентами профільних спеціальностей Івано-Франківська

 

1

 

Тетяна Слюз детально ознайомила усіх з діяльністю Казначейства

 

3

 

Голова Казначейства запросила усіх бажаючих студентів на стажування до територіальних органів Казначейства