01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Тетяна Слюз відкрила у Івано-Франківську нове приміщення для роботи міського Управління Державної казначейської служби України

7 квiтня 2017

7 квітня 2017 року Голова Казначейства Тетяна Слюз розпочала робочу поїздку до міста Івано-Франківськ з відкриття нового приміщення Управління Державної казначейської служби України в м. Івано-Франківську. Захід розпочався з символічного перерізання стрічки Тетяною Слюз разом з мером міста Івано-Франківськ Русланом Марцінківим та запрошенням усіх учасників урочистостей до нового приміщення Казначейства міста.

Відтепер казначеї УДКСУ у м. Івано-Франківську матимуть змогу у поліпшених умовах виконувати покладені на них обов’язки, адже нове приміщення відповідає усім вимогам сьогодення: з урахуванням кількості працюючих та особливості роботи. Зокрема, тут є приміщення актового залу, де працівники зможуть проводити наради та зустрічі з клієнтами. Ще однією перевагою нового приміщення стало збільшення загальної площі, що дає змогу обладнати архівні приміщення, які раніше, через брак місця, базувалися в Головному управлінні Казначейства в Івано-Франківській області.

Отримати нове приміщення Казначейства в м. Івано-Франківську стало можливим завдяки безпосередній участі Тетяни Слюз у переговорах щодо передачі Казначейству вивільнених приміщень Національного банку України.

До урочистостей, з нагоди цієї довгоочікуваної події, долучились начальник Головного управління ДКСУ в Івано-Франківській області Віра Смачило, мер міста Івано-Франківськ Руслан Марцінків, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, отець Софрон Зелінський, начальник управління Національного банку України в області Михайло Ставничий, керівники фінансового управління та Державної податкової інспекції міста Івано-Франківська.

- Сьогодні перед казначеями України стоять серйозні виклики і завдання, тому забезпечення належних умов праці – є нашим пріоритетом. Адже від ефективності, вчасності і оперативності виконання казначейською службою своїх повноважень залежать фактично усі сфери життя і діяльності країни, - зазначила у вітальному слові Тетяна Слюз та побажала всім позитивних емоцій, домашнього затишку в новому приміщенні, професійного натхнення та гордо нести ім’я казначея.

За доброю українською традицією нове приміщення було освячене після чого у нього занесли хліб-сіль та подарунки на новосілля.

 

 

Захід розпочався з символічного перерізання стрічки Тетяною Слюз разом з мером міста Івано-Франківськ Русланом Марцінківим

 

 

Усіх учасників урочистостей запросили до нового приміщення Казначейства міста

 

 

Учасники заходу прийшли з подарунками на новосілля