01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

У Казначействі завершилась робота над пропозиціями змін до нормативно-правових актів пов'язаних із виконанням органами Казначейства своїх функцій та повноважень

6 квiтня 2017

6 квітня поточного року завершилось засідання робочої групи з питань виконання вимог Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», Порядку виконання судових рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державною та вирішення інших питань.

Впродовж трьох днів Голова Казначейства Тетяна Слюз спільно з керівниками юридичних служб головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві обговорювали та шукали уніфіковані шляхи вирішення найактуальніших питань пов’язаних із виконанням органами Казначейства своїх функцій та повноважень.

Спочатку у групах, а потім спільно, розглядались питання щодо порядку виконання судових рішень, застосування положень законодавства щодо арешту коштів, опрацювання відповідей на депутатські запити, запити правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, представництва інтересів органів Казначейства у судах. Серед пріоритетних: виконання судових рішень на територіях Донецької та Луганської областей, де органи української влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Тетяна Слюз наголосила на продуктивності спільної роботи,  значимості та важливості напрацювань робочої групи, які в майбутньому стануть чіткими дороговказами у роботі кожного казначея у формі юридично-оформлених документів. Очільниця Казначейства зазначила, що подібні зустрічі дозволяють не лише поділитися досвідом між представниками регіонів, а й мотивують представників юридичних служб головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві рівнятися на кращих та, зрештою, впроваджувати ці напрацювання у своїй роботі.

За результатами роботи підготовлені пропозиції змін до Порядку виконання судових рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників та чіткий порядок дій органів Казначейства у разі отримання усіх видів запитів про надання інформації. Крім того, опрацьовано проект технічного завдання по створенню програмного продукту, який забезпечить  більш досконалий облік судових рішень, що надходять на виконання до органів Казначейства.

Користуючись нагодою Тетяна Слюз подякувала усім учасникам і передала подяки в усі регіони за активну участь у Всеукраїнській казначейській акції «Ти і я – казначейська сім’я».

На завершення зустрічі Голова Казначейства вручила кожному з учасників робочої групи пам’ятний сувенір – значок «Я гордий тим, що казначей», який відтепер нагадуватиме кожному про важливість спільної роботи та велику єдину Казначейську родину.

 

 

1

 

2

 

3

 

остання