01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.04.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 8 309 млн грн.

Голова Казначейства Тетяна Слюз передала карту "Вишивана моя Україна" команді зимівників в Антарктику

30 березня 2017

 

 

 

 

30 березня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз під час урочистих проводів вітчизняних дослідників на цілорічну наукову вахту до Антарктики, які проходили в Актовій залі Міністерства освіти і науки України, передала команді зимівників карту «Вишивана моя Україна», яка після представлення на станції академіка Вернадського повернеться в Україну для продовження всеукраїнської казначейської акції.

Урочистості цієї знакової щорічної події відкрила Міністр освіти і наук України Лілія  Гриневич за участі заступника Міністра МОН України Максима Стріхи, директора Національного антарктичного наукового центру МОН України Валерія Литвинова, представників Національної академії наук України – президента Малої академії наук України Станіслава Довгого, директора Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна Віталія  Старостенка, директора Інституту авіації та космонавтики Валерія Шмарова, громадськості та засобів масової інформації.

Нагадаємо, що у рамках Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна», приуроченої до 25-ї річниці Незалежності України, казначеями з усіх областей України протягом двох місяців з серпня по жовтень 2016 року, на білому полотні з нанесеними контурами кордонів України і кожної області, власноруч вишито орнаментами, притаманними кожному регіону. Символічно перші узори нанесені працівниками 42 територіальних органів Казначейства Донецької та Луганської областей, що виконують свої повноваження на підконтрольній українській владі території.

Карта «Вишивана моя Україна» уже побувала у всіх районах 14 областей України, а саме: Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Кропивницькій, Черкаській, Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Чернігівській, Сумській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях. Представники органів місцевої влади, закладів культури й освіти, школярі, студенти, воїни Національної гвардії і Збройних Сил, клієнти Казначейства і пересічні громадяни мали змогу ознайомитись з витвором мистецтва працьовитої та обдарованої талантами казначейської родини.

 

«Вишивана моя України» стала символом єднання та патріотичності і набула важливого сакрального значення, тому голова Казначейства особисто передала її командиру загону зимівників 22-ї Української антарктичної експедиції, начальнику станції академік Вернадський Віктору Лук’ященку.

На завершення святкового заходу відбулось традиційне фотографування зимівників та представників влади і плеяди науковців біля пам’ятника М. Грушевському. Особливих фарб до загального фото додала і карта «Вишивана моя України», яку бережно взяли під своє крило весь склад команди антарктичної місії.

Вишиваний оберіг супроводжуватиме українську експедицію під час виконання їх місії в Антарктиці, де його зможуть побачити та з ним сфотографуватися представники експедицій інших держав.

На терени України карта повернеться 22 квітня 2017 року, після чого продовжить свою подорож країною та на завершення буде презентована у столиці України.

 

 

 

IMG_7458

 

Відкриття урочистостей з нагоди відправлення 22-ї Української антарктичної експедиції в Антарктику

 

 

1

 

Справа наліво у президії: Міністр освіти і наук України Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і наук України Максим Стріха,

директор НАНЦ МОН України Валерій Литвинов, голова Казначейства Тетяна Слюз

 

2

 

 

Склад команди зимівників 22-ї Української антарктичної експедиції

 

IMG_7724

 

Вітальне слово Тетяни Слюз зимівникам

 

 

3,

 

Тетяна Слюз передала карту «Вишивана моя Україна» зимівникам 22-ї Української антарктичної експедиції

 

IMG_7763

 

Тетяна Слюз вручає книгу до 20-річчя Казначейства учасникам антарктичної місії

 

«Казначейство України: Основа й опора держави»

 

IMG_7979

 

 

 

Традиційне фотографування зимівників, представників влади, науковців біля пам’ятника М. Грушевському

 

IMG_7971

 

«Вишивана моя Україна» в надійних руках