01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.04.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 8 309 млн грн.

Тетяна Слюз із робочою поїздкою відвідала Чернігівщину

30 березня 2017

 

 

30 березня Голова Казначейства Тетяна Слюз відвідала з робочою поїздкою Чернігівщину, де зустрілась з представниками місцевої влади та колективами УДКСУ у м. Чернігові, Головного управління ДКСУ у Чернігівській області та УДКСУ у Чернігівському районі.

Головними питаннями для обговорення стали нововведення що безпосередньо стосуються діяльності Казначейства. Зокрема, мова йшла про введення в дію нових стандартів ведення бухгалтерського обліку, змін щодо складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування. Так, за новими стандартами мають подаватися звіти вже за 1 квартал поточного року, тож казначеї мають бути готові надавати фахові консультації та роз’яснення.

Окремо Голова Казначейства зупинилася на питанні введення нового порядку відшкодування ПДВ, який набуває чинності з 1 квітня 2017 року та перспективах автоматизації надходжень коштів до бюджету відповідно до постанови КМУ від 25.01.2017 № 26.

Увагу казначеїв, Тетяна Слюз звернула і на своєчасне заповнення ними електронних декларацій та висловила переконання, що технічні проблеми сайту Національного агентства з питань запобігання корупції не стануть на заваді виконати усі вимоги та подати необхідні декларації

Також Голова Казначейства обговорила питання поліпшення матеріально-технічної бази УДКСУ у м. Чернігові. З цією метою вона особисто оглянула будівлю Національного банку України у м. Чернігів

Крім того, під час перебування у Чернігові Тетяна Слюз провела робочу зустріч з мером міста Владиславом Атрошенком, з яким обговорила питання фінансового забезпечення м. Чернігова та безпосередньо покращення матеріально-технічної бази управління Державної казначейської служби України у м. Чернігові.