01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.02.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 20 105 млн грн.

Тетяна Слюз із робочою поїздкою відвідала Чернігівщину

30 березня 2017

 

 

30 березня Голова Казначейства Тетяна Слюз відвідала з робочою поїздкою Чернігівщину, де зустрілась з представниками місцевої влади та колективами УДКСУ у м. Чернігові, Головного управління ДКСУ у Чернігівській області та УДКСУ у Чернігівському районі.

Головними питаннями для обговорення стали нововведення що безпосередньо стосуються діяльності Казначейства. Зокрема, мова йшла про введення в дію нових стандартів ведення бухгалтерського обліку, змін щодо складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування. Так, за новими стандартами мають подаватися звіти вже за 1 квартал поточного року, тож казначеї мають бути готові надавати фахові консультації та роз’яснення.

Окремо Голова Казначейства зупинилася на питанні введення нового порядку відшкодування ПДВ, який набуває чинності з 1 квітня 2017 року та перспективах автоматизації надходжень коштів до бюджету відповідно до постанови КМУ від 25.01.2017 № 26.

Увагу казначеїв, Тетяна Слюз звернула і на своєчасне заповнення ними електронних декларацій та висловила переконання, що технічні проблеми сайту Національного агентства з питань запобігання корупції не стануть на заваді виконати усі вимоги та подати необхідні декларації

Також Голова Казначейства обговорила питання поліпшення матеріально-технічної бази УДКСУ у м. Чернігові. З цією метою вона особисто оглянула будівлю Національного банку України у м. Чернігів

Крім того, під час перебування у Чернігові Тетяна Слюз провела робочу зустріч з мером міста Владиславом Атрошенком, з яким обговорила питання фінансового забезпечення м. Чернігова та безпосередньо покращення матеріально-технічної бази управління Державної казначейської служби України у м. Чернігові.