01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

Тетяна Слюз відвідала постраждалий від надзвичайної ситуації Балаклійський район Харківської області

28 березня 2017

28 березня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала з робочою поїздкою Балаклійський район Харківської області, який постраждав від пожеж, спричинених детонацією боєприпасів на території військового складу Міністерства оборони України.

Очільниця Казначейства розпочала свій візит з робочих зустрічей з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенієм Шахненком та Головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським, з якими детально зупинилася на питаннях фінансування  відновлювальних робіт постраждалої інфраструктури, промисловості та об’єктів соціальної сфери у зоні надзвичайної ситуації.

Тетяна Слюз відвідала колектив територіального управління Казначейства у Балаклійському районі Харківської області, де обговорила питання казначейського обслуговування бюджету району та об’єднаних територіальних громад, проведення податкових платежів, а також фінансування аварійних робіт у м. Балаклії та прилеглих територіях. Нагадаємо, що казначейське обслуговування управлінням ДКСУ у Балаклійському районі було відновлене вже наступного дня після події, 24 березня 2017 року.

Крім того, Тетяна Слюз оглянула житлові квартали Балаклійського району, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, зокрема, помешкання трьох працівників Казначейства в Балаклійському районі, що зазнали ушкоджень.

Під час зустрічі з колективами Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області та Управління Державної казначейської служби України у Шевченківському районі м. Харкова Харківської області Голова Казначейства провела робочу нараду, під час якої акцентувала увагу на ключових завданнях казначейської служби, пріоритетах в напрямках роботи, особливостях казначейського обслуговування бюджетів у регіоні. Також були розглянуті питання щодо проведення податкових платежів, наслідків кібератаки, оновлення комп’ютерної техніки, подання електронної декларації державними службовцями, застосування системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство» та інше.

По закінченні наради у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Харківській області Тетяна Слюз провела робочу зустріч з директором Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації Сергієм Овсянніковим, з яким обговорено питання фінансування району, в тому числі витрат пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації.

 

1.JPG

 

Тетяна Слюз з колективом УДКСУ у Балаклійському районі

 

3.jpg

 

Один з житлових будинків у Балаклійському районі Харківської області, який постраждав внаслідок надзвичайної ситуації

 

2.JPG

 

Нарада у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Харківській області