01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Зустріч фахівців Казначейства України з міжнародними експертами

22 березня 2017

22 березня 2017 року відбулась зустріч фахівців Державної казначейської служби України за участі першого заступника Голови Казначейства Володимира Дуди та заступника Голови Казначейства Олександра Грубіяна із міжнародними експертами Світового банку.

Місія Світового банку  працює над питаннями завершення підготовки плану заходів в рамках програми підтримки впровадження Стратегії реформи державного управління та Стратегії реформи управління державними фінансами.

Міжнародних експертів цікавило питання  можливості використання Державною казначейською службою України Інформаційної системи управління кадровими ресурсами (ІСУ), яка знаходиться на стадії розробки, в контексті адміністрування фонду заробітної плати, а також потреби Казначейства у включенні інших інформаційних модулів у цю систему.

Володимир Дуда спільно з Олександром Грубіяном розповіли про особливості функціонування програмних продуктів, які використовуються Казначейством для обліку кадрів та нарахування заробітної плати, зокрема, акцентувавши увагу на необхідності інтегрування таких двох модулів з метою кращого управління обліку кадрових питань та нарахування заробітних плат працівникам державного сектору.

За результатами зустрічі досягнуто згоди про важливість реалізації проекту щодо створення інтегрованої інформаційної системи з управління кадрами та фінансами, яка дозволить раціонально та обґрунтовано використовувати людські ресурси в державному секторі та вести облік фінансування оплати праці відповідним працівникам.

 

 

3

 

Зустріч фахівців Державної казначейської служби України з міжнародними експертами Світового банку

 

2

 

Міжнародних експертів цікавило питання  можливості використання Державною казначейською службою України Інформаційної системи управління кадровими ресурсами (ІСУ)

 

1

 

Володимир Дуда спільно з Олександром Грубіяном розповіли про особливості функціонування програмних продуктів, які використовуються Казначейством