01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.04.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 8 309 млн грн.

Тетяна Слюз зустрілась з парламентарями та представниками Посольства Республіки Індонезія

14 березня 2017

14 березня у приміщенні Державної казначейської служби України Голова Казначейства Тетяна Слюз зустрілась з делегацією Палати представників регіонів та Посольства Республіки Індонезія в Україні. Головною метою зустрічі стало налагодження співпраці у фінансово-економічній сфері, посилення зв’язків між установами фінансового спрямування обох країн, досягнення глибокого розуміння щодо підзвітності й управління парламентським бюджетом та інших відповідних систем.

Зокрема, представників регіонів Республіки Індонезія: Нуса Тенггара, Західний Калімантан, Південна Суматра, Північний Сулавесі, Південо-Східний Сулавесі, Східний Калімантан, Джамбі, Західний Сулавесі, Центральний Калімантан, Північна Суматра, островів Банка-Белінтунг цікавив досвід України у фінансовій сфері, як досить молодої Парламентської Республіки, ще й з однопалатним Парламентом, адже парламенту Індонезії, як зауважив голова делегації, лише 12 років і їм є чому повчитись в України.

Тетяна Слюз досить детально ознайомила гостей з діяльністю Казначейства, окремо зупинившись на трьохрівневій структурі управління, функціональних особливостях та інноваційних підходах: введенням системи дистанційного обслуговування клієнтів і реалізацією проекту централізації державного бюджету за видатки.

- Будь-яку реформу не можна впроваджувати раптово і зненацька, наскільки б вона не була важлива і потрібна, до неї потрібно готуватись і готувати людей. Так, незважаючи на те, що я особисто об’їхала усі регіони України і розповідала про дистанційну систему обслуговування, сьогодні лише 10 % клієнтів Казначейства перейшло на електронне обслуговування, - зазначила очільниця відомства, висловлюючи сподівання, що зважаючи на переваги, які дає ця система, ця кількість вже найближчим часом суттєво збільшиться. - Адже, як показує досвід, електронне обслуговування - це і цілодобовий доступ до рахунку, і забезпечення економії фінансових ресурсів, і оптимізація функціональної діяльності, і можливість здійснення оперативного контролю, - наголосила Тетяна Слюз.

Окремо, під час зустрічі, зупинилися на особливостях розподілу бюджетних коштів в Україні, механізму планування та затвердження державного бюджету, схемах сплати та зарахування податків до Державного бюджету України.

Представники Республіки Індонезія висловили щире захоплення обізнаністю керівника Казначейства, як щодо загальної фінансово-економічної ситуації в Україні, так і щодо глибинного розуміння усіх процесів роботи казначейської системи та запевнили у активізації співпраці між органами Казначейства обох країн у майбутньому.

На завершення зустрічі Голова делегації (представник регіону Нуса Тенггара) Абрагам Ліянто (Abraham Liyanto) вручив Голові Казначейства пам’ятну сувенірну монету Республіки Індонезія та книжку присвячену історії становлення Парламенту Індонезії. Натомість Тетяна Слюз вручила представникам делегації зменшену копію вишиваної карти «Вишивана моя Україна», яку казначеї усіх областей України створювали власними руками та останні номери Всеукраїнського журналу «Казна України».

Крім того, гостей провели до експозиції Музею «Державна Скарбниця», де детально розповіли про передумови створення Казначейства, етапи його формування та головні віхи у історії діяльності, а також ознайомили з експозицією «Казначейство: сучасний етап», де представлені експонати, які привезені особисто Тетяною Слюз майже з усіх куточків України і особливою гордістю експозиції є прапор привезений з передової та інші роботи створенні казначеями Донбасу.

 

 

1

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз зустрілась з делегацією Палати представників регіонів та Посольства Республіки Індонезія в Україні

 

2

 

Представники регіонів Республіки Індонезія: Нуса Тенггара, Західний Калімантан, Південна Суматра, Північний Сулавесі, Південо-Східний Сулавесі, Східний Калімантан, Джамбі, Західний Сулавесі, Центральний Калімантан, Північна Суматра, островів Банка-Белінтунг

 

3

 

Представники Республіки Індонезія висловили щире захоплення обізнаністю керівника Казначейства, як щодо загальної фінансово-економічної ситуації в Україні

 

5

 

Глова Делегації Абрагам Ліянто та Голова Казначейства Тетяна Слюз

 

6

 

Голова делегації (представник регіону Нуса Тенггара) Абрагам Ліянто (Abraham Liyanto) вручив Голові Казначейства пам’ятну сувенірну монету Республіки Індонезія

 

7

 

Обмін пам’ятними сувенірами

 

8

 

Тетяна Слюз вручила представникам делегації зменшену копію вишиваної карти «Вишивана моя Україна», яку казначеї усіх областей України створювали власними руками та останні номери Всеукраїнського журналу «Казна України»

 

11

 

Пам’ятне фото на фоні будівлі Державної казначейської служби України

 

10

 

Відвідування експозиції Музею «Державна Скарбниця», де детально розповіли про передумови створення Казначейства, етапи його формування та головні віхи у історії діяльності

 

12

 

Пам’ятна сувенірна монета Республіки Індонезія