01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

Карта "Вишивана моя Україна" у Тернопільській області

13 березня 2017

Для Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області весна розпочалась яскраво – до нас завітала карта «Вишивана моя Україна».

Казначеї усіх регіонів нашої держави створили її як символ єднання, вмістивши на білому тлі свою любов до рідної землі, і довели, що жоден з них не стоїть осторонь сучасних подій в країні, а власним прикладом творить сьогодення.

Історія України – це історія справді мужнього народу, що віками боровся за свою волю, за щастя, за незалежність.

Тож, казначейський оберіг побував там, де відбувалися найважливіші історичні події на Тернопільській землі: у місцях козацької звитяги – Збаразькому, Теребовлянському, Кременецькому замках, Пантеоні слави Українських Січових Стрільців – горі Лисоня, місцях бойової слави воїнів УПА – с. Антонівці, а ще – у підземних залах печер “Кришталева” та “Оптимістична”, що на Борщівщині (остання, до речі, є найдовшою в світі гіпсовою печерою, найдовшій печерою Євразії та п'ятою за довжиною серед печер світу).

Із великою гордістю демонстрували Вишиту карту України і у навчальних закладах Тернопільщини – там, де формується особистість молодої людини, де вона обирає професійну стежку, вчиться бути самостійною, відповідальною, де вперше усвідомлює, яку користь може принести своїй країні.

З особливою теплотою та вдячністю підтримали акцію “Вишивана моя Україна” у Тернопільському національному економічному університеті. Захоплено вдивляючись у багатоденну працю казначеїв, учасники заходу зазначили, що спільними зусиллями, одностайністю думки, ретельною роботою можна досягти досконалості у будь-якій справі.

Відзначаючи Шевченкові дні, казначеї розгорнули карту біля пам’ятника поетові в Тернополі, читали вірші, співали пісні на слова Великого Кобзаря – провідника і світоча нації, який піднімав українців до боротьби за свою свободу і державу.

Молитва за мир та Боже благословення для України об’єднала казначеїв у святинях краю: у Почаївській Лаврі та у Марійському духовному центрі с.Зарваниця, де карту було освячено Архієпископом і Митрополитом Тернопільсько-Зборівським УГКЦ Василієм Семенюком.

“Вишивана моя Україна” була презентована працівникам усіх органів Казначейства Тернопільської області та їх родинам, представникам влади та громадськості. Перебування карти на Тернопільщині привернуло увагу місцевих засобів масової інформації – подія була висвітлена всіма регіональними телеканалами, а також газетами та інтернет-виданнями.

Ці незабутні моменти допомогли ще раз відчути свою причетність до збереження традицій, до творення української сучасності, пережити хвилююче піднесення і натхнення, переконатись, що наша країна єдина та неповторна!

 

 

Казначеї розгорнули карту у Замку на  горі Бона, Кременецький район Тернопільської області

 

 

“Вишивана моя Україна” у Почаївській Лаврі, Кременецький район Тернопільської області

 

 

Презентація карти у музеї - штаб-квартирі частини “Волинь Південь” УПА у с.Антонівці,

Шумський район Тернопільської області

 

 

Презентація карти працівникам УДКСУ у Шумському районі Тернопільської області

 

 

Карта у Марійському духовному центрі у с.Зарваниця, Теребовлянський район 

Тернопільської області

 

 

Відзначення Дня народження Т.Шевченка працівниками ГУДКСУ у Тернопільській області

 

 

Казнечеї розгорнули Вишиту карту в карстових печерах, Борщівський район Тернопільської області

 

 

Презентація карти студентам Чортківського гуманітарно -педагогічного коледжу ім. О.Барвінського,

Чортківський район Тернопільської області