01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.04.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 8 309 млн грн.

Жінок-казначеїв привітали зі святом 8 Березня

7 березня 2017

Напередодні свята весни, 7 березня у Казначействі пройшли урочистості: усіх жінок-казначеїв вітали з Міжнародним жіночим днем та дарували їм справжнє весняне тепле свято.

Робочий день розпочався з квітів, як справжніх, так і зроблених власноруч працівниками Казначейства, з цукерок, які чоловіки вручали кожній жінці при вході у приміщення Казначейства. Крім того, кожна представниця прекрасної статі отримала індивідуальне віршоване побажання та пам’ятний сувенір-медальйон: «Я горда тим, що жінка-казначей», а на дверях кожного кабінету, де працюють жінки, були розміщені грамоти з одами жінкам.

Святковості ранковим зустрічам додала жива музика, яку виконували артисти оркестру Національної академії внутрішніх справ України.

Жіноцтво не приховувало здивування та захоплення, а чоловіки-казначеї намагались максимально виразити і відзначити важливість та ту вагому роль, які відіграють жінки у діяльності та розвитку казначейської справи. Також, було організовано весняну фотосесію, щоб кожна жінка-казначей отримала на згадку про цей урочистий день яскраві спогади  вигляді фотографій.

Спеціально до 8 Березня було приуочено проведення святкової наради за участі Голови Казначейства Тетяни Слюз, але зважаючи на тематику заходу, під головуванням першого заступника Володимира Дуди та заступника Олександра Грубіяна,  які не шкодували щирих побажань та слів вдячності усім колегам-жінкам.

До привітань жінкам–казначеям України через систему корпоративного відеоконференцзв’язку приєдналися і керівники територіальних органів Казначейства, кожен з яких підготував власне оригінальне вітання.

На завершення наради за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток казначейської системи України, забезпечення реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів та з нагоди 8 березня було вручено 18 відомчих нагород Державної казначейської служби України: Почесних грамот і Подяк.

 

 

111

 

Чоловіки-казначеї зустрічають колег жінок

 

333

 

Квіти для чарівних жінок Казначейства

 

222

 

Квітковий сюрприз жінкам-казначеям

 

444

 

Радісні емоції у ході святкування 8 березня

 

555

 

Індивідуальні віршовані побажання – кожен вибирає сам

 

666

 

Солодкі квітки-подарунки

 

777

 

Пам’ятні сувеніри-медальйони «Я горда тим, що жінка-казначей»

 

888

 

Вишукана музика для жінок-казначеїв від артистів оркестру Національної академії внутрішніх справ України

 

999

 

Нарада приурочена святкуванню 8 Березня

 

10000

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз під час святкової наради

 

11

 

Перший заступник Володимир Дуда вручає Почесні грамоти і Подяки

 

12

 

Нагородження Почесними грамотами та Подяками Казначейства

 

Изображение 335

 

Фотосесія для жінок-казначеїв до свята 8 Березня

 

13

 

До свята 8 Березня готові

 

14

 

Пам’ятні сувеніри-медальйони