01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

У Казначействі обрано нового Голову Профспілки

27 лютого 2017

27 лютого 2017 року відбулась конференція первинної профспілкової організації працівників Державної казначейської служби України.

Головним питанням порядку денного засідання було переобрання Голови профспілки Казначейства. За результатами голосування делегатами конференції на посаду Голови профспілки Казначейства України одноголосно було обрано Боцман Наталію Олексіївну – заступника директора департаменту – начальника відділу методології бухгалтерського обліку та звітності про виконання бюджетів Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку Казначейства.

По завершенню голосування, учасники конференції обговорили актуальні питання розвитку профспілкового руху,активізації його роботи та врахування інтересів усіх його членів при планування діяльності. Не оминули увагою і спортивно-просвітницькі заходи, зокрема, делегати конференції виступили з ініціативою організувати виїзні екскурсії та сприяти членам профспілки у відвідуванні спортивних секцій.

Новообраний Керівник Профспілки відмітила, що активно відстоюватиме інтереси усього колективу.

 

 

Переобрання Голови профспілки Казначейства

 

Головою профспілки Казначейства було обрано Боцман Наталію Олексіївну – заступника директора департаменту – начальника відділу методології бухгалтерського обліку та звітності про виконання бюджетів Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку Казначейства (перша з лівого боку)