01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

Тетяна Слюз із робочим візитом відвідала казначеїв Мар'їнського району

23 лютого 2017

23 лютого 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз в рамках робочої поїздки на Донеччину відвідала Управління Державної казначейської служби України у Мар'їнському районі Донецької області, що переміщене в місто Курахове Мар’їнського району Донецької області, де провела нараду з колективом.

Серед пріоритетних питань, що обговорювалися – казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, впровадження програмно-цільового методу обслуговування місцевих бюджетів та низку інших, що стосуються фінансування та видатків району.

Незважаючи на нагальні робочі питання, казначеї УДКСУ Мар’їнського району не залишились без участі, підтримки і подарунків від Тетяни Слюз, яка особисто докладає зусиль для забезпечення безперебійної роботи територіальних органів Казначейства у східних регіонах країни, підконтрольних українській владі. Так, очільниця Казначейства висловила щиру подяку працівникам, які у складних умовах продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок та окремо передала подарунки усім дітям-казначеям.

 

Maryinka1.JPG

 

Тетяна Слюз з колективом УДКСУ у Мар’їнському районі Донецької області

 

Maryinka2.JPG

 

Начальник УДКСУ у Мар’їнському районі Донецької області Людмила Баліоз та Голова Казначейства Тетяна Слюз