01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2017 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 54 104 млн грн.

Тетяна Слюз із робочим візитом відвідала казначеїв Мар'їнського району

23 лютого 2017

23 лютого 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз в рамках робочої поїздки на Донеччину відвідала Управління Державної казначейської служби України у Мар'їнському районі Донецької області, що переміщене в місто Курахове Мар’їнського району Донецької області, де провела нараду з колективом.

Серед пріоритетних питань, що обговорювалися – казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, впровадження програмно-цільового методу обслуговування місцевих бюджетів та низку інших, що стосуються фінансування та видатків району.

Незважаючи на нагальні робочі питання, казначеї УДКСУ Мар’їнського району не залишились без участі, підтримки і подарунків від Тетяни Слюз, яка особисто докладає зусиль для забезпечення безперебійної роботи територіальних органів Казначейства у східних регіонах країни, підконтрольних українській владі. Так, очільниця Казначейства висловила щиру подяку працівникам, які у складних умовах продовжують сумлінно виконувати свій обов’язок та окремо передала подарунки усім дітям-казначеям.

 

Maryinka1.JPG

 

Тетяна Слюз з колективом УДКСУ у Мар’їнському районі Донецької області

 

Maryinka2.JPG

 

Начальник УДКСУ у Мар’їнському районі Донецької області Людмила Баліоз та Голова Казначейства Тетяна Слюз