01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Голова Казначейства з робочим візитом відвідала м. Попасна Луганської області

22 лютого 2017

22 лютого 2017 року в рамках візиту до східних регіонів країни, що підконтрольні українській владі, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела робочі зустрічі у м. Попасна Луганської області.

Зокрема, спільно з головою Попаснянської районної ради Луганської області Костянтином Желдаковим очільниця Казначейства обговорила актуальні питання щодо казначейського обслуговування об’єднаних територіальних громад та їх фінансування у 2016-2017 роках. Крім того, Тетяна Слюз наголосила, що Казначейство докладає усіх зусиль задля безперебійного функціонування управління Казначейства у Папаснянському районі Луганської області та вчасного перерахування коштів, орієнтованих в першу чергу на захищені статті видатків.

Під час робочих нарад з колективами Казначейств за обговоренням робочих питань, Голова Казначейства зустрілась також із ветеранами казначейської служби, які розпочинали казначейську справу у районі, у 1996 році. Зокрема, вітальними Подяками за відданість казначейській справі, плідну працю та особистий внесок у розвиток і становлення Державної казначейської служби України вона нагородила Федорченко Любов Іванівну, Тюріну Людмилу Іванівну, Подліпаєву Ольгу Григорівну, Обломій Ольгу Юріївну.

За традицією, Тетяна Слюз привезла казначеям гостинці та особливу увагу приділила дітям казначеїв, яким передала численні подарунки,  сувеніри та необхідний одяг.

Також Голова Казначейства відвідала на передовій військову частину, що розташована на околицях м. Попасного, де вручила військовим речі першої необхідності та передала листи і плакати зі словами підтримки від казначеїв.

 

 

Тетяна Слюз з колективом УДКСУ у Попаснянському районі

 

 

Голова Казначейства нагородила ветеранів Подяками за відданість казначейській справі

 

 

Тетяна Слюз вручила пам’ятні подарунки працівникам Казначейства

 

 

Подарунки для дітей казначеїв від Тетяни Слюз

 

 

Сувенір від працівників УДКСУ у Попаснянському районі

 

 

Колектив УДКСУ у Попаснянському районі вручив фото Тетяні Слюз на згадку про її перший візит до м. Попасна