01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Увага! Казначейство застерігає!

22 лютого 2017

 

 

 

У зв’язку з тим, що на телефонну «гарячу» лінію Казначейства стали надходити звернення громадян, які отримували телефонні дзвінки від осіб, що представлялися працівниками Відділу контролю соціальних виплат з Києва, з вулиці Бастіонної, 6, та пропонували повернути цим громадянам кошти за раніше придбані ними неякісні речі (харчові добавки, пояси проти радикуліту) з умовою попередньої сплати покупцями «страхового внеску» в розмірі 3-4 тис. грн., Державна казначейська служба України (Казначейство) вважає за доцільне застерегти від подібних «страхових» перерахувань коштів.

Зважаючи на вищевикладене, Казначейство, яке знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Бастіонна, 6, доводить до відома, що Відділу контролю соціальних виплат в своїй структурі не має, повернення покупцям коштів за придбані ними товари до компетенції Казначейства не належить.

Казначейство застерігає громадян щодо перерахування ними власних коштів на підставі подібних телефонних дзвінків і пропозицій та радить звертатися у таких ситуаціях до правоохоронних органів.