Розмір тексту
А
А
А
Колір
А
А
А
Зображення
Розпочався робочий візит Тетяни Слюз до східних областей України


20 лютого 2017

 

 

У суботу, 18 лютого, розпочався черговий візит Голови Казначейства Тетяни Слюз до Донецької та Луганської областей. Ці дві області потребують особливої уваги з боку держави та громадян, тому і для керівника Казначейства важливим є підтримати тих хто працює та несе службу поблизу лінії фронту.

Протягом вихідних Тетяна Слюз відвідала військовослужбовців, які нині захищають Батьківщину на передовій. Очільниця Казначейства передала захисникам продуктові набори та плакати з словами підтримки від Державної казначейської служби України «Повертайся живим! За вас молиться Казначейство України» та «Бажаємо перемоги! Державна казначейська служба України». Спілкуючись із солдатами та офіцерами, обговорено основні проблеми та потреби, які виникають під час несення служби.

 

 

ato-55

 

Надалі у ході робочої поїздки на Донбас, Тетяна Слюз зустрінеться з казначеями усіх управлінь Казначейства Донецької та Луганської областей, що знаходяться на підконтрольній українській владі території, та військовослужбовцями, що відстоюють нашу землю.

 

 

 

 

 

ato-peremoga1

 

Один з плакатів, переданий Головою Казначейства Тетяною Слюз військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО.