01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

Відбулося чергове засідання Колегії Казначейства

17 лютого 2017

 

 

 

17 лютого 2017 року під головуванням Голови Казначейства України Тетяни Слюз відбулося чергове засідання Колегії.

У роботі Колегії взяли участь заступники Голови Казначейства, члени колегії та керівники самостійних структурних підрозділів Казначейства, начальники Головних управлінь в областях. Заступники начальників та керівники самостійних структурних підрозділів Головних управлінь Казначейства в областях, керівники територіальних органів Казначейства долучилися до роботи Колегії в режимі відеоконференцзв’язку та аудіотрансляції.

Робота Колегії Казначейства розпочалася з вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. «Три роки поспіль у ці дні казначеї України збираються на свої чергові Колегії і кожного разу ми говоримо слова подяки та вшановуємо пам'ять  героїв Небесної Сотні», – зазначила Т.Слюз. Вона також наголосила на самовідданій роботі казначеїв Луганщини і Донеччини, зокрема Авдіївки, які щодня виконують свою мирну справу знаходячись в «гарячих точках», на лінії розмежування.

У своєму вступному слові Тетяна Слюз озвучила основні результати роботи Казначейства у 2016 році, зупинилася на проблемних питаннях та перспективних напрямах роботи.

На розгляд Колегії відповідно до порядку денного було винесено такі теми:

передумови та наслідки кібератаки, що сталася 06.12.2016 року на інформаційно-телекомунікаційну систему Казначейства;

створення системи подання електронної звітності клієнтами Казначейства;

повернення у 2016 році податків, зборів, платежів: недоліки та проблеми. Новий механізм бюджетного відшкодування ПДВ;

виконання судових рішень органами Казначейства: проблемні питання та шляхи їх вирішення;

оцінка здійснення внутрішнього контролю територіальними органами Казначейства в 2016 році.

Актуальність зазначеної тематики перетворила виступи керівників самостійних структурних підрозділів на обговорення, до яких долучилися і представники Головних управлінь Казначейства в областях.

Підбиваючи підсумки роботи Колегії, Голова Казначейства ще раз акцентувала увагу присутніх на питаннях політики безпеки та захисту інформації, виконанні судових рішень та посиленні внутрішнього контролю, а також зупинилася на питанні вчасного подання електронних декларацій державними службовцями та можливостях отримання послуг електронного цифрового підпису в акредитованому центрі сертифікації ключів Державної казначейської служби України.

Наостанок Тетяна Слюз привітала всіх учасників Колегії з Днем спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого, та побажала відчувати та здійснювати такий прояв щодня.