01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2017 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 54 104 млн грн.

Відбулося чергове засідання Колегії Казначейства

17 лютого 2017

 

 

 

17 лютого 2017 року під головуванням Голови Казначейства України Тетяни Слюз відбулося чергове засідання Колегії.

У роботі Колегії взяли участь заступники Голови Казначейства, члени колегії та керівники самостійних структурних підрозділів Казначейства, начальники Головних управлінь в областях. Заступники начальників та керівники самостійних структурних підрозділів Головних управлінь Казначейства в областях, керівники територіальних органів Казначейства долучилися до роботи Колегії в режимі відеоконференцзв’язку та аудіотрансляції.

Робота Колегії Казначейства розпочалася з вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. «Три роки поспіль у ці дні казначеї України збираються на свої чергові Колегії і кожного разу ми говоримо слова подяки та вшановуємо пам'ять  героїв Небесної Сотні», – зазначила Т.Слюз. Вона також наголосила на самовідданій роботі казначеїв Луганщини і Донеччини, зокрема Авдіївки, які щодня виконують свою мирну справу знаходячись в «гарячих точках», на лінії розмежування.

У своєму вступному слові Тетяна Слюз озвучила основні результати роботи Казначейства у 2016 році, зупинилася на проблемних питаннях та перспективних напрямах роботи.

На розгляд Колегії відповідно до порядку денного було винесено такі теми:

передумови та наслідки кібератаки, що сталася 06.12.2016 року на інформаційно-телекомунікаційну систему Казначейства;

створення системи подання електронної звітності клієнтами Казначейства;

повернення у 2016 році податків, зборів, платежів: недоліки та проблеми. Новий механізм бюджетного відшкодування ПДВ;

виконання судових рішень органами Казначейства: проблемні питання та шляхи їх вирішення;

оцінка здійснення внутрішнього контролю територіальними органами Казначейства в 2016 році.

Актуальність зазначеної тематики перетворила виступи керівників самостійних структурних підрозділів на обговорення, до яких долучилися і представники Головних управлінь Казначейства в областях.

Підбиваючи підсумки роботи Колегії, Голова Казначейства ще раз акцентувала увагу присутніх на питаннях політики безпеки та захисту інформації, виконанні судових рішень та посиленні внутрішнього контролю, а також зупинилася на питанні вчасного подання електронних декларацій державними службовцями та можливостях отримання послуг електронного цифрового підпису в акредитованому центрі сертифікації ключів Державної казначейської служби України.

Наостанок Тетяна Слюз привітала всіх учасників Колегії з Днем спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого, та побажала відчувати та здійснювати такий прояв щодня.