01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

Добігла кінця робоча поїздка Голови Казначейства на Схід країни

23 сiчня 2017

 

 

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз у рамках десятиденної робочої поїздки на Схід країни, 20 січня, перебуваючи у Луганській області, відвідала управління Казначейства у Біловодському, Міловському, Марківському, Новопсковському та Старобільському районах.

Насичений робочий день розпочався із зустрічі очільниці Казначейства з головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом. У ході якої, зокрема, йшлося про співпрацю органів Казначейства та органів місцевої влади, фінансування об’єднаних територіальних громад.

Тетяна Слюз також провела робочі наради з колективами управлінь Казначейств, присвятивши їх актуальній тематиці – початку нового бюджетного періоду, впровадженню програмно-цільового методу обслуговування місцевих бюджетів, роботі інформаційно-телекомунікаційної системи Казначейства та захисту інформації.

Не залишилися поза уваги Тетяни Слюз і діти казначеїв, адже її робоча поїздка припала на період січневих свят. Для дітей організували справжні різдвяні ранки з цікавими конкурсами. В кожному із Казначейств, які відвідала очільниця установи, – особисто зустрілася та привітала кожного із казначейських діточок. Усі діти отримали від Тетяни Слюз подарунки – солодощі, книжки та підручники. Проте і на цьому свято не завершилося, Голова Казначейства передала подарунки, зібрані, для дітей Луганщини з Волинської, Дніпропетровської, Тернопільської та Одеської областей, зібрані у ході всеукраїнської акції «І ти, і я – казначейська сім’я».

Вже понад два роки поспіль під час кожної робочої поїздки на Схід країни Тетяна Слюз відвідує військові частини. Не стало виключенням і це відрядження. Очільниця Казначейства напередодні Дня Соборності України відвідала військових, побувала у взводно-опорних пунктах (ВОПах). Зустрічі складалися не тільки з «офіційної» частини, а доповнювалися душевними розмовами та подарунками до свят.

Завершуючи робочу поїздку, Голова Казначейства знов завітала на Донецьку землю – відвідала управління Казначейства в Олександрівському районі. Програма зустрічі була такою ж, як і в сорока інших казначействах Донеччини та Луганщини – обговорення нагальних питань з колективом та привітання казначейських діточок.

 

 

 

Біловодськ1

 

Святкові подарунки та побажання від Голови Казначейства Т. Слюз для казначеїв УДКСУ у Біловодському районі Луганської області

 

 

Біловодськ 2

Голова Казначейства Т. Слюз з колективом УДКСУ Біловодського району Луганської області

 

Біловодськ 3

Голова Казначейства Т. Слюз з дітьми казначеїв УДКСУ Біловодського району Луганської області

 

Мілове

 

Діти працівників УДКСУ у Міловському районі Луганської області

 

 

Мілове2

 

Тетяна Слюз і наймолодший запрошений гість УДКСУ у Міловському районі Луганської області

 

 

Голова Казначейства Т. Слюз з працівниками УДКСУ у Марківському районі Луганської області

 

 

Голова Казначейства Т. Слюз з працівниками УДКСУ у Старобільському районі Луганської області