01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2017 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 54 104 млн грн.

Добігла кінця робоча поїздка Голови Казначейства на Схід країни

23 сiчня 2017

 

 

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз у рамках десятиденної робочої поїздки на Схід країни, 20 січня, перебуваючи у Луганській області, відвідала управління Казначейства у Біловодському, Міловському, Марківському, Новопсковському та Старобільському районах.

Насичений робочий день розпочався із зустрічі очільниці Казначейства з головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом. У ході якої, зокрема, йшлося про співпрацю органів Казначейства та органів місцевої влади, фінансування об’єднаних територіальних громад.

Тетяна Слюз також провела робочі наради з колективами управлінь Казначейств, присвятивши їх актуальній тематиці – початку нового бюджетного періоду, впровадженню програмно-цільового методу обслуговування місцевих бюджетів, роботі інформаційно-телекомунікаційної системи Казначейства та захисту інформації.

Не залишилися поза уваги Тетяни Слюз і діти казначеїв, адже її робоча поїздка припала на період січневих свят. Для дітей організували справжні різдвяні ранки з цікавими конкурсами. В кожному із Казначейств, які відвідала очільниця установи, – особисто зустрілася та привітала кожного із казначейських діточок. Усі діти отримали від Тетяни Слюз подарунки – солодощі, книжки та підручники. Проте і на цьому свято не завершилося, Голова Казначейства передала подарунки, зібрані, для дітей Луганщини з Волинської, Дніпропетровської, Тернопільської та Одеської областей, зібрані у ході всеукраїнської акції «І ти, і я – казначейська сім’я».

Вже понад два роки поспіль під час кожної робочої поїздки на Схід країни Тетяна Слюз відвідує військові частини. Не стало виключенням і це відрядження. Очільниця Казначейства напередодні Дня Соборності України відвідала військових, побувала у взводно-опорних пунктах (ВОПах). Зустрічі складалися не тільки з «офіційної» частини, а доповнювалися душевними розмовами та подарунками до свят.

Завершуючи робочу поїздку, Голова Казначейства знов завітала на Донецьку землю – відвідала управління Казначейства в Олександрівському районі. Програма зустрічі була такою ж, як і в сорока інших казначействах Донеччини та Луганщини – обговорення нагальних питань з колективом та привітання казначейських діточок.

 

 

 

Біловодськ1

 

Святкові подарунки та побажання від Голови Казначейства Т. Слюз для казначеїв УДКСУ у Біловодському районі Луганської області

 

 

Біловодськ 2

Голова Казначейства Т. Слюз з колективом УДКСУ Біловодського району Луганської області

 

Біловодськ 3

Голова Казначейства Т. Слюз з дітьми казначеїв УДКСУ Біловодського району Луганської області

 

Мілове

 

Діти працівників УДКСУ у Міловському районі Луганської області

 

 

Мілове2

 

Тетяна Слюз і наймолодший запрошений гість УДКСУ у Міловському районі Луганської області

 

 

Голова Казначейства Т. Слюз з працівниками УДКСУ у Марківському районі Луганської області

 

 

Голова Казначейства Т. Слюз з працівниками УДКСУ у Старобільському районі Луганської області