01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Голова Казначейства - з робочим візитом у Донецькій області

17 сiчня 2017

16 – 17 січня 2017 року Голова Державної казначейської служби України  Тетяна Слюз у рамках поїздки на Донеччину відвідала міста Авдіївку, Торецьк, Дружківку, Краматорськ, Слов’янськ та Лиман, де провела робочі наради з колективами Казначейств.

Під час таких нарад Тетяна Слюз обговорила актуальні питання зокрема, щодо наслідків хакерської атаки на інформаціно-телекомунікаційну систему Казначейства, яка відбулася наприкінці минулого року, та подальшу роботу щодо максимального забезпечення інформаційного та технічного захисту системи, питання  переходу з 1 січня 2017 року на програмно-цільовий метод обслуговування місцевих бюджетів, а також питання початку нового бюджетного року. 

В Авдіївці Голова Казначейства зустрілася з керівником військової цивільної адміністрації м. Авдіївки, полковником Павлом Малихіним та в.о. заступника керівника – начальником фінансового управління військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка  Тетяною Опекунською.

Крім того, Тетяна Слюз із новорічними привітаннями відвідала військовослужбовців 72-ої механізованої бригади, які обороняють місто Авдіївку. Напередодні новорічних свят від органів Казначейства вони отримали два автомобілі, і тепер, особистий приїзд очільниці Казначейства став для них черговим підтвердженням надійної підтримки і турботи.

Низку актуальних питань щодо діяльності органів Казначейства у Донецькій області, а також фінансування регіону у новому році було обговорено Тетяною Слюз у Краматорську під час зустрічі з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським.

За обговоренням нагальних питань дорослі  не забули і про дітей, та зробили усе, щоб період новорічних свят залишився для них часом див, здійснення мрій та подарунків.

Так, для дітей казанчеїв Тетяною Слюз було ініційовано святкові дійства з колядками, щедрівками, запальними змаганнями, жартівливими випробовуваннями та цікавими конкурсами. Діти, у свою чергу, із задоволенням долучалися до всіх забав, розповідали вірші та співали новорічні пісні.

У межах всеукраїнської акції  «І ти, і я – казначейська сім’я» Голова Казначейства передала подарунки дітям Донеччини з різних куточків України, зокрема, крім солодкого сюрпризу, до Авдіїівки були передані подарунки від дітей казначеїв Дніпропетровської області, до Торецьку – від  Вінницької, до Дружківки – від Чернівецької, до Краматорську – від Львівської, до Слов’янську – від Кіровоградської, до Лиману – від  Чернігівської областей. У свою чергу, юні донеччани передали Тетяні Слюз численну кількість малюнків та дарунків-поробок, зроблених власноруч.

Не обійшлося і без щирих побажань – з чарівного новорічного чобітка кожен діставав собі добре, унікальне побажання-передбачення на весь наступний рік.

 

 

 

20170116_130917

 

Діти працівників управління з подарунками (УДКСУ у м.Торецьку)

 

 

WP_20170116_15_26_18_Pro.jpg

 

Голова Казначейства з колективом УДКСУ у м. Дружківці

 

 

 

Голова ДКСУ Тетяна Слюз та працівники УДКСУ у м. Краматорську з дітьми

 

 

 

Щедрівочка від Ладочки (УДКСУ в м. Лиман)

 

 

 

Колектив УДКСУ у м. Лимані Донецької області з діточками та Тетяною Слюз