01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

Східні області країни - зона особливої уваги Голови Казначейства

16 сiчня 2017

 

 

 

 

Всебічна увага до наших співгромадян – мешканців Луганщини і Донеччини, які проживають і працюють на підконтрольній українській владі території, а також до тих, хто захищає українську землю на сході країни, є на часі для кожного, зокрема урядовців, високопосадовців, пересічних державних службовців…

Одним з проявів такої особливої уваги стала чергова робоча поїздка Голови Казначейства Тетяни Слюз до східних областей України.

Протягом двох днів у Донецькій області Т.Слюз зустрілася з колективами пятнадцяти казначейств. 14 січня відвідала Управління Державної казначейської служби України (УДКСУ) у Мангушському, Нікольському, Волноваському, Великоновосілківському районах та в м. Маріуполі, а також переміщені до Маріуполя – Головне управління Державної казначейської служби України (ГУДКСУ) в Донецькій області та УДКСУ у м. Донецьку. 15 січня – УДКСУ у Мар’їнському районі (м. Курахове), УДКСУ у містах Селидовому, Покровську, Мирнограді, Добропіллі, Костянтинівці, Бахмуті, а також переміщене до м. Бахмута УДКСУ у місті Дебальцевому.

У ході робочої поїздки Т.Слюз зустрілася з керівництвом та колективами казначейств, обговорила низку питань щодо відкриття бюджетного року, наслідків кібер-атаки на інформаційно-телекомунікаційну систему Казначейства, яка відбулася в грудні 2016 року, а також питання, пов’язані із складанням річної звітності про виконання бюджетів.

За доброю корпоративною традицією, Голова Казначейства привітала з новорічними святами діточок. До кожного з казначейств Т.Слюз привезла для дітей працівників подарунки. Цього разу вони були особливими, адже зроблені власноруч у ході всеукраїнської казначейської акції «І ти, і я – казначейська сім’я». Витинанки, листівки, іграшки, різноманітні вироби – результат підтримки діточок казначеїв, які проживають на підконтрольній українській владі території, дітками казначеїв інших областей України. А ще були подарунки від Голови Казначейства – книжки та солодощі.

Діточки казначеїв, що працюють у ГУДКСУ м. Маріуполя, а також з переміщених до Маріуполя  ГУДКСУ в Донецькій області та УДКСУ у м. Донецьку стали разом із батьками учасниками святкової програми, проведеної для них у Маріупольському Палаці культури «Молодіжний». До заходу долучився перший заступник міського голови м. Маріуполя О. Голтвенко. Голова Казначейства Тетяна Слюз була не просто серед запрошених гостей, а активним організатором та учасником святкового дійства – згуртовувала дітей, проводячи цікаві конкурси, а потім вручила пам’ятні призи.

Святкові заходи із конкурсами та подарунками Голова Казначейства здійснила для всіх казначейських діточок казначейств Донеччини, які відвідала протягом 14–15 січня.

Такі заходи є важливими не тільки для дітей, а й для їхніх батьків-казначеїв, адже це свідчення людської турботи та уваги.

 

 

Foto 1

 

Фахівці УДКСУ у Мангушському районі Донецької області, працівники відділу культури Мангушської РДА, Долинська Дар’я та Дордурова Ірина – діти казначеїв, Голова Казначейства Т.Слюз, начальник УДКСУ у Мангушському районі Донецької області Л.Векліч та Голова Мангушської РДА Д.Черниця.

 

1

 

Новорічне свято для дітей казначеїв у Маріупольському Палаці культури «Молодіжний», де відбувся виступ творчих дитячих колективів м. Маріуполя

 

15

 

Новорічне свято у Маріупольському Палаці культури «Молодіжний»

 

21

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз та начальник ГУДКСУ у Донецькій області Олег Чухляк з  дітьми працівників Головного управління ДКСУ у Донецькій області.

 

IMG_5575

 

УДКСУ у Нікольському районі. Оберіг від Тетяни Ярославівни.

 

IMG_5722

 

 

Після робочої зустрічі з казначеями, Т.Слюз запросила їхніх діточок на прогулянку, під час якої усі разом зліпили веселого сніговика (УДКСУ у Нікольському районі).

 

 

 

 

Копия Foto 1

 

 

Голова Казначейства Т.Слюз та начальник УДКСУ у Волноваському районі Донецької області Л.Циглер пригощають дітей солодощами.

 

 

 

 

фото 8

 

Діти працівників УДКСУ у Мар'їнському районі подарували Голові Казначейства «Дерево бажань».

 

 

0568_05

Зустріч Голови Казначейства Слюз Т.Я. з працівниками УДКСУ у м. Покровську та їхніми діточками.

 

 

0568_02

 

У відповідь на привітання Голови Казначейства, діти продекламували новорічні віршики (УДКСУ у м. Покровську).

 

IMG_6086.JPG

 

Голова Казначейства Т. Слюз з колективом УДКСУ у м. Мирнограді та діточками казначеїв

 

0558

 

Колектив УДКСУ у м. Добропіллі з діточками та Голова Казначейства Т.Слюз

 

16

 

Конкурс, проведений Головою Казначейства для діточок, батьки яких працюють в УДКСУ у м.Костянтинівці.

 

dod3

м. Бахмут. Т. Слюз вітає дітей казначеїв