01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

Презентація карти "Вишивана моя Україна" у Запорізькій області

22 грудня 2016

 

 

 

 

З 13 по 21 грудня 2016 року вогник казначейських сердець, карта «Вишивана моя Україна», мандрувала Запорізькою областю. За цей період її презентовано  в усіх територіальних органах Казначейства Запорізької області.

         Вишиванка – це розповідь про думки та почуття людини, поетичне осмислення природи, світ натхненних образів, які своїм корінням далекого минулого тісно переплітаються із сьогоденням.

Дякуючи талановитим казначеям-майстрам, відтворено стародавню традицію української вишивки. Карта «Вишивана моя Україна», витвір народної творчості, є символом єдності казначейської спільноти.

         За час перебування карти у Запорізькій області її презентовано у шести загальноосвітніх школах, у трьох школах-інтернатах, у Михайлівському вищому професійному училищі, Оріхівському районному будинку культури, Більмацькій та Енергодарській центральних районних бібліотеках, Запорізькому обласному художньому музеї, Гуляйпільському, Приморському та Розівському районних краєзнавчих музеях, Токмацькому міському краєзнавчому музеї, Якимівському, Приазовському районних історико - краєзнавчих музеях та у Кам’янсько-Дніпровському районному історико - археологічному музеї.

         По завершенню заходу з картою ознайомлено льотчиків 25-ої бригади транспортної авіації у м. Мелітополі, яка захищає державний суверенітет, територіальну цілісність України, чим підтримано високий бойовий та патріотичний настрій українських військових.

         Щиро віримо, що життя українського народу буде таким же яскравим, насиченим, як барви ниток, якими вишито візерунки на карті. З червоними кольорами нехай приходить у наше життя взаємне кохання, тепло дружніх стосунків, із зеленими – мир і спокій, добробут і процвітання, з синіми – вірність та чесність, з жовтими – натхнення.

 

 

 

 

Колективом Головного управління Державної казначейської служби у Запорізькій області презентовано карту «Вишивана моя Україна» у Запорізькому обласному художньому музеї

 

 

Колектив Токмацького управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області з картою  «Вишивана моя Україна» у Токмацькому міському краєзнавчому музеї

 

 

Колективом УДКСУ у Новомиколаївському районі презентовано карту «Вишивана моя Україна» колективу Новомиколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1

 

 

Колективом УДКСУ у Більмацькому районі презентовано карту у районній бібліотеці

 

 

 

Карта «Вишивана моя Україна» у Запорізькому колегіумі «Мала гуманітарна академія»

 

 

Карта «Вишивана моя Україна» у Вільнянській гімназії «Світоч»

 

 

 

Колективом Мелітопольського управління Державної казначейської служби у Запорізькій області

карту «Вишивана моя Україна» презентовано льотчикам 25-ої бригади транспортної авіації у м. Мелітополі