01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

Голова Казначейства привітала дітей-казначеїв із Днем Святого Миколая

19 грудня 2016

 

 

         У переддень Святого Миколая діти працівників Державної казначейської служби України поринули у справжню феєричну казку: танцювали із сніжинками та зірками, кружляли навколо ялинки, зустріли самого Миколая Чудотворця та отримали святкові подарунки.

         З одним із найочікуваніших свят дітей вітала Голова Казначейства Тетяна Слюз, яка спеціально для діточок-казначеїв підготувала захоплюючі та неординарні конкурси і забави, інтелектуальні випробування, а також  жартівливі змагання серед батьків.     Святкова атмосфера захопила усіх. Малятам довелося проявити себе у спритності та знанні українських народних прислів’їв, батькам у швидкості поїдання цукерок, апельсинів та грі на трубі, а бабусям у знанні кулінарних вподобань своїх онуків. Не залишились осторонь і татусі, які змагалися за звання «Тато-богатир», «Тато-великий бос», «Суперовий тато» та «Тато – юний орел».

         Вітаючи усіх зі святом, Тетяна Слюз побажала кожному миру та злагоди, благополуччя та родинного затишку. Крім того, вона зазначила:

          - День Святого Миколая був найулюбленішим моїм святом з дитинства, яке я завжди чекала з нетерпінням, і, я переконана,що у цей день ми, дорослі, маємо зробити усе можливе аби наші діти повірили у казку, знайшли під подушкою омріяний подарунок, та відчули наші тепло і увагу.

         Кожна дитина отримала від Голови Казначейства книжку з української мови, як символ сили та мудрості українського слова. Крім солодких та смачних сюрпризів додався незвичайний – магічний подарунок. Кожна дитина мала загадати найзаповітніше щире бажання, написати його на кольоровій стрічці та зав’язати цю стрічку на дереві бажань. За словами Тетяни Слюз, за давньою українською традицією, саме завдяки такому ритуалу можна здійснити найзаповітнішу мрію, але головна умова  новорічної магії - це добрі думки, щира віра і прагнення цього бажання.

         А оскільки День Святого Миколая розпочинає Новорічні свята, на завершення свята, діти, одягнувши кольорові світлові браслети виклали цифру нового року - 2017, як знак своєї готовності до нових відкриттів, пригод та випробувань.

 

 

 

 

1

 

2 

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

 

 

11

 

 

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19