Розмір тексту
А
А
А
Колір
А
А
А
Зображення
Розпочались всеукраїнські казначейські акції "І ти, і я - казначейська сім'я" та "Маленькі казначеї - захисникам України"


5 грудня 2016

5 грудня 2016 року, офіційно стартували всеукраїнські казначейські акції «І ти, і я – казначейська сім’я» та «Маленькі казначеї – захисникам України», ініційовані Головою Казначейства Тетяною Слюз.

Метою даних акцій є залучення дітей казначеїв з усієї України до підтримки діточок казначеїв, які проживають на підконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей, підготувавши для них листівки, малюнки чи власноруч виготовлені сувеніри. Також, маленькі казначеї мають можливість поділитись теплом своїх сердець з нашими захисниками, що перебувають у зоні АТО, та передати їм пам’ятні подарунки.

Для належного упорядкування процесу підготовки та надсилання подарунків, в центральному апараті Казначейства за головування Тетяни Слюз, при участі керівників самостійних структурних підрозділів Казначейства та начальників Головних управлінь Казначейства (у режимі відеоконференцзв’язку), проведено жеребкування серед Головних управлінь Казначейства, де за кожним з них закріплено відповідні територіальні органи Казначейства Донеччини та Луганщини, яким надсилатимуться вітання для дітей. Керівники самостійних структурних підрозділів Казначейства, що визначені відповідним наказом Казначейства відповідальними за співпрацю з визначеними Головними управліннями Казначейства, витягували жереб – мандаринки, на яких зазначено певне управління УДКСУ.

Сьогоднішня дата для старту даних акцій обрана не випадково, адже саме 5 грудня весь світ відзначає День волонтера, а казначеї ніколи не залишаються осторонь благодійних заходів. Голова Казначейства систематично відвідує казначеїв Донбасу, де у ході робочих візитів, завжди залишає час для обговорення питань побуту казначеїв та умов їх життя. Також, Тетяна Слюз, перебуваючи у службових відрядження на Донеччині та Луганщині, завжди відвідує військових, що чесно несуть службу на сході України.

Завершальний етап обох акцій відбудеться на початку 2017 року, коли Казначейство здійснить централізовану передачу новорічно-різдвяних привітань маленьких казначеїв, про що ми додатково розповімо…

 

11