01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

У Державній казначейській службі України привітали переможців XIX Спартакіади

28 листопада 2016

28 листопада 2016 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз привітала переможців та призерів XIX Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади – команду Державної казначейської служби України.

За результатами змагань команда казначеїв у складі 23 учасників посіла перше місце в загальному заліку в групі команд державних служб, агентств, інспекцій, комітетів та інших центральних органів виконавчої влади. На другому — команда Держаудитслужби, на третьомуНаціональної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Голова Казначейства Тетяна Слюз, підсумовуючи результати Спартакіади, подякувала всім, хто взяв участь у змаганнях, відзначивши важливість спорту не лише для фізичного, а й загального розвитку людини.

 — Ми традиційно беремо участь у Спартакіаді і цього разу нам вдалося суттєво покращити спортивні досягнення, виборовши 9 призових місць та отримавши переконливу перемогу в своїй групі.  Наші спортсмени гідно відстояли честь Казначейства і ми пишаємося ними. Я щиро сподіваюсь, що і надалі ми будемо зберігати першість у цих змаганнях, – зазначила Голова Казначейства, високо оцінюючи вклад кожного учасника для досягнення перемоги всієї команди.

Кубками та дипломами в особистому заліку нагороджені такі представники Казначейства: Світлана Антонова, Сергій Бібік, Олег Красний, Сергій Іскренко, Денис Усов, Любов Тюльпінова, Любов Марущак, Інна Позднякович, Віктор Перин, Олександр Малець, Юрій Гончаренко, Дмитро Харченко, Марина Черкасова, Олег Семенюк, В’ячеслав Набок, Олексій Олешко, Ірина Паламарчук, Григорій Андрук, Вікторія Нестерович, Денис Отрощенко, Віктор Семенюк, Світлана Стеценко, Сергій Масюк. 

 

 

 

 

Изображение 328

 

Изображение 287

 

Изображение 281