Розмір тексту
А
А
А
Колір
А
А
А
Зображення
Робоча зустріч з міжнародними експертами


24 листопада 2016

23 листопада 2016 року у приміщенні Державної казначейської служби України відбулася зустріч з міжнародними експертами місії проекту технічної допомоги «Розбудова інституційної спроможності НБУ» з питань моделювання та операцій центрального банку за участі представників Державної казначейської служби України та Національного банку України.

Під час зустрічі обговорено питання порядку та умов роботи Уряду із Національним банком України та комерційними банками, прогнозування ліквідності єдиного казначейського рахунку.

Експертів цікавили питання управління грошовими коштами, зокрема точності прогнозу руху грошових коштів та взаємозв’язок з Національним банком при здійсненні таких прогнозів, підготовки на регулярній основі Планів руху грошових коштів щодо доходів та витрат Уряду, взаємозв’язку управління грошовими коштами та управління державним боргом. Окремо йшлося про специфіку використання рахунків у національній та іноземних валютах.

Фахівці Державної казначейської служби України ознайомили експертів місії з порядком прогнозування динаміки єдиного казначейського рахунку та рівнем деталізації прогнозів у розрізі надходжень та видатків.