01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2017 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 54 104 млн грн.

Команда Казначейства посіла перше місце у своїй групі у змаганнях XIX Спартакіади

18 листопада 2016

З 10 вересня по 13 листопада відбувалася XIX Спартакіада серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, організована Міністерством молоді та спорту України.

Першими на старт вийшли легкоатлети Казначейства Світлана Антонова, Сергій Бібік, Сергій Іскренко, Олег Красний, Любов Марущак, Інна Позднякович, Любов Тюльпінова та Денис Усов,  які продемонстрували чудовий приклад для інших спортсменів. Старт на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» видався більше ніж вдалим – представники Казначейства посіли І місце.

Успіх казначеїв-легкоатлетів підтримали казначеї-пейтболісти Віктор Перин та Любов Тюльпінова, які також впевнено здобули чемпіонство у цьому виді змагань.

У змаганнях з міні-гольфу та городкового спорту, що відбулися наприкінці вересня у столичному Гідропарку, взяли участь Олег Красний, Марина Черкасова та Олег Семенюк. Продемонструвавши високі навички гри, команда Казначейства посіла третє місце з міні-гольфу та порадувала ще однією перемогою у городковому спорті.

Вправно влучали по кеглях Олексій Олешко, Ірина Паламарчук та Світлана Стеценко, які у підсумку здобули третє місце у змаганнях з боулінгу.

Друге місце у замаганнях із настільного тенісу для Казначейства здобули Сергій Бібік, Любов Марущак та Олексій Олешко.

DSCN2991.JPG

Гідну боротьбу казначеї нав’язали суперникам у шахах та риболовному спорті, проте посісти призових місць у цих видах змагань не вдалося.

У командних видах спорту першими завершили змагання волейболісти. Команда Казначейства продемонструвала високий рівень гри та впевнено здобула звання чемпіона.

Минулої суботи завершили змагання футболісти. У надскладній групі казначеї вибороли перше місце та здобули право зіграти у фінальному турнірі. У підсумку футбольна команда Казначейства посіла третє місце.

DSC_0160.JPG

Останніми вийшли на старт більярдисти. Цьогоріч проводилися більярдні поєдинки виду «Пул». Специфіка цієї гри полягає в тому, що важливо правильно забити «дев’ятий шар». Отже, важливим є поєднання майстерності, навичок гри та вдачі. Казначеї Григорій Андрук та Сергій Бібік продемонстрували присутнім у клубі «Бінго» влучні удари києм, та в підсумку здобули друге місце.

Таким чином, серед 20-ти центральних органів виконавчої влади, що взяли участь у ХІХ Спартакіаді, у загальному заліку Державна казначейська служба України посіла перше місце. Найщиріші вітання переможцям!