01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

У Кувейті відбулося засідання Генеральної Асамблеї AIST

16 листопада 2016

 

 

 

 

 

У середу, 16 листопада, у місті Кувейт відбулося засідання Генеральної асамблеї Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST) під головуванням Президента AIST, керівника Казначейства Кувейту пана Джамаля ас-Сахлі (Кувейт). У засіданні взяли участь керівники та представники казначейських структур країн-членів AIST з понад 30-ти країн, а також Генерального Секретаріату AIST. Україну на заході представляла Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

Дискусія стосувалася діяльності AIST, бюджетних та статутних питань. Зокрема, Генеральна асамблея затвердила фінансовий звіт діяльності за 2015 рік та попередній звіт за січень-вересень 2016 року, який подано Генеральним Секретаріатом AIST та підтримано аудитором.

Затверджено місця проведення наступних заходів організації, а саме на цьогорічній та минулорічній Генеральній асамблеї у Дакарі обрано організаторів семінарів, симпозіумів та Генеральних асамблей. Таким чином, наступні семінари AIST пройдуть в Алжирі (2017 рік), В’єтнамі (2018 рік) та Угорщині (2019 рік), а симпозіуми та Генеральні асамблеї – у Конго (2017 рік) та Мавританії (2018 рік).

Серед інших важливих питань учасниками засідання обговорювалась пропозиція щодо відновлення повноцінного функціонування Веб-сайту AIST.

Генеральна асамблея частково оновила склад Виконавчого комітету AIST. За статутним принципом президентство перейшло до Конго – країни, що прийматиме майбутній Симпозіум та Генеральну асамблею AIST.

 

 

Засідання Генеральної асамблеї Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST)

 

 

Голова Казначейства Т. Слюз з представниками угорської делегації