01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.04.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 8 309 млн грн.

Голова Казначейства бере участь у 10-му Щорічному Симпозіумі AIST у Кувейті

14 листопада 2016

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, 14 листопада 2016 року, розпочався 10-й Щорічний Симпозіум Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST), в якому бере участь Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Симпозіум триватиме два дні, по завершенню якого пройде Генеральна Асамблея AIST за участі керівників Казначейських служб країн-учасниць для прийняття підсумкових резолюцій щодо затвердження концептуального плану діяльності Асоціації та заходів у наступних роках.

Основною темою Симпозіуму є питання «Переваги дематеріалізації у практиці казначейських місій».

Симпозіум урочисто відкрив Перший заступник Міністра фінансів Держави Кувейт Халіфа Мусадін Хамада, зазначивши, що це велика честь для Держави Кувейт приймати таких високоповажних гостей – керівників Казначейських служб з понад 30 країн. «Обговорення винесених на розгляд питань відкриє можливість обміну досвідом між країнами-учасницями щодо вирішення завдань у контексті дематеріалізації, що виникають перед учасниками бюджетного процесу», – сказав пан Халіф Хамада.

Наступним взяв слово Генеральний секретар AIST Дідьє Корніллет, розпочавши свій виступ зі слів вітання усіх представників країн-членів Асоціації з 10-ю річницею з дня створення Міжнародної асоціації казначейських служб. Він зауважив, що за час діяльності AIST його учасники неодноразово мали можливість отримати необхідні знання та довідатись про позитивний досвід інших країн у реалізації різних програм та проектів щодо удосконалення системи управління державними фінансами.

У своєму виступі керівник Казначейства Держави Кувейт та за сумісництвом Президент Міжнародної асоціації казначейських служб Джамаль аль-Сахлі привітав усіх учасників заходу та наголосив, що вклад кожного делегата має велике значення для зміцнення та розвитку ефективного функціонування Казначейських служб країн-учасниць. На завершення промови, Президент AIST побажав усім учасникам Симпозіуму результативної роботи та новаторських ідей.

 

Довідково: Міжнародну асоціацію казначейських служб (AIST) створено з ініціативи Міністерства економіки, промисловості та фінансів Франції у 2006 році. Асоціація об’єднує представників казначейських служб окремих країн Європи, Африки, Азії, Карибського і Тихоокеанського басейнів та колишнього СРСР (всього 31 країна) та тісно співпрацює з такими міжнародними організаціями як: Світовий банк, Міжнародний валютний фонд, Організація економічного співробітництва і розвитку та Європейський банк реконструкції та розвитку.

         Головною метою створення AIST є обмін досвідом роботи на багато- та двосторонньому рівнях, а також сприяння її членам у впровадженні в національних казначействах нових форм та методів діяльності відповідно до існуючих міжнародних стандартів.

         Генеральна асамблея є вищим органом AIST, засідання якої відбулися у 2007 р. (Рабат, Марокко), у 2008 р. (штаб-квартира МВФ, Вашингтон), у 2009 р. (Париж, Франція), у 2010 р. (Любляна, Словенія), у 2011 р. (Київ, Україна), у 2012 р. (Хаммамет, Туніс), у 2014 р. (Антананаріву, Мадагаскар), у 2016 (Дакар, Сенегал).

         Президентом AIST є керівник Казначейства Кувейту – Джамаль аль- Сахлі.

 

 

 

 

Учасники 10-го Щорічного Симпозіуму Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST)

 

 

На сайт-2

 

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівник Казначейства Держави Кувейт, Президент Міжнародної асоціації казначейських служб Джамаль аль-Сахлі

 

 

На сайт-2а

 

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз

 

 

 

 

 

На сайт-4

 

 

 

 

 

На сайт-5

 

На сайт-3

 

На сайт-6

 

На сайт-7

 

 

На сайт-8

 

На сайт-9

 

На сайт-10