01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.03.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 853 млн грн.

Голова Казначейства відвідала Мукачеве у рамках робочої поїздки до Закарпаття

4 листопада 2016

У рамках робочої поїздки до Закарпатської області 4 листопада цього року Голова Казначейства Тетяна Слюз відвідала Мукачеве.

Очільниця Казначейства провела зустріч у Мукачівському державному університеті за участю керівництва закладу: в.о. ректора В.Гоблика, проректора – головного бухгалтера В.Пігоша, а також викладачів та студентів 1-4 курсів факультету економіки, управління та інженерії.

Тетяна Слюз виступила перед студентською молоддю, розповіла про діяльність Казначейства та підкреслила важливість і актуальність казначейської справи, адже хтось із майбутніх випускників університету обов’язково поповнить лави казначеїв.

Зацікавленість та обізнаність студентів продемонстрували питання, які вони ставили очільниці Казначейства. Тетяна Слюз, зокрема, висвітлила такі теми як порядок прийому на роботу в органи Казначейства, перспективи розвитку фінансово-економічної освіти, розміщення вільних коштів на депозитах в установах банків, обслуговування спецфондів в установах банків, робота системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», відшкодування ПДВ.

Наступним місцем насиченої програми робочої поїздки Т.Слюз стало Мукачівське управління ДКСУ у Закарпатській області. У ході зустрічі з колективом казначейства йшлося про актуальні питання – закінчення бюджетного року, взаємодія з органами місцевої влади, перспективи розвитку Казначейської служби та її фінансування.

 

 

 

В.о. ректора Мукачівського державного університету В.Гоблик та Голова Казначейства Т.Слюз

 

 

Студенти Мукачівського державного університету

 

 

Голова Казначейства Т.Слюз, начальник ГУДКСУ у Закарпатській області Н.Конджарія з колективом Мукачівського УДКСУ