01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

Перебіг робочої поїздки Голови Казначейства на Донеччину 28 жовтня

28 жовтня 2016

З початку цього тижня триває робоча поїздка Голови Казначейства Т. Слюз на схід нашої країни  – до Луганської, Донецької областей.

28 жовтня Голова Казначейства відвідала у Донецькій області управління Казначейства у Мар’їнському районі (переміщене до м. Курахове), Володарському (нині – Нікольському), Волноваському, Першотравневому (нині – Мангушському) районах та управління Казначейства в м. Маріуполі. Т. Слюз зустрілася також з колективами Головного управління Казначейства в Донецькій області, управлінь Казначейства в м. Донецьку Донецької області та в Куйбишевському районі міста Донецька Донецької області, які переміщені та виконують свої повноваження у м. Маріуполі.

Електронне декларування державних службовців, казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів регіону, ліквідація заборгованості із заробітної плати працівникам територіальних органів Казначейства, перспективи розвитку казначейської служби  – ці та інші нагальні питання дістали висвітлення у ході робочих нарад з колективами казначейств.

Під час перебування у Мар’їнці, Т. Слюз зустрілася з першим заступником Голови Мар’їнської районної державної адміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Т. Збицькою. У рамках зустрічі були обговоренні актуальні питання взаємодії управління Казначейства з органами місцевої влади.

До кожного з управлінь казначейств Т.Слюз привезла карту «Вишивана моя Україна» – результат всеукраїнської казначейської акції до 25-ї річниці незалежності України. Казначеї із захопленням ознайомилися з географією країни, відображеної у візерунках, вишитих на карті.

Колективи казначейств залишили свої побажання та привітання всім колегам у книзі «Літопис «Вишивана моя Україна».

Щоразу, відвідуючи схід нашої країни, Т.Слюз зустрічається з військовослужбовцями. І цього разу, в рамках робочої поїздки на Донеччину, Голова Казначейства відвідала військові частини, також зустрілася із військовослужбовцями Національної гвардії України. Тетяна Слюз відповіла на нагальні питання військових, а також привітала зі святом  – Днем військового фінансиста, який в Україні будуть відзначати 29 жовтня.

 

 

Марїнка_На сайт

 

Голова Казначейства Т.Слюз з колективом УДКСУ у Марїнському районі Донецької області

 

 

Володарка-На сайт

 

Голова Казначейства Т.Слюз з колективом УДКСУ у Володарському (нині – Нікольському) районі Донецької області

 

 

Волноваха

 

Голова Казначейства Т.Слюз з колективом УДКСУ у Волноваському районі Донецької області

 

 

Першотравневий (Мангушський) р-н

 

Голова Казначейства Т.Слюз з колективом УДКСУ у Першотравневому (нині – Мангушському) районі Донецької області

 

 

Начальник УДКСУ м. Маріуполь Ніколенко О.М., головний спеціаліст – юрисконсульт ГУДКСУ у Донецькій області  Зливка І.І.,

начальник УДКСУ у Куйбишевському районі м. Донецька Донецької  області Антонченко Н.Г.,

заступник начальника відділу діловодства ГУДКСУ у Донецькій області Кузнєцова С.Є.,

головний спеціаліст відділу діловодства ГУДКСУ у Донецькій області Чернишова О.Я.

 

image-0-02-05-2cb79993dd4afb23025353eaeafd290fe5b6916a9f5f5997814527d36108f87c-V

 

Начальник ГУ ДКСУ у Донецькій області Чухляк Олег Євгенович робить запис у книзі «Літопис «Вишивана моя Україна»

 

image-0-02-05-9a094109a69a7e546a6f6f6cb3edb2b7215269652e148ae5a3b0fe6e354ba303-V

 

Начальник УДКСУ у м. Маріуполь Донецької області Ніколенко Олена Миколаївна робить запис у книзі «Літопис «Вишивана моя Україна»