01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» працівника Казначейства

21 вересня 2016

 

       Відповідно до Указу Президента України № 336/2016 «Про нагородження відзнакою Президента Україниювілейною медаллю «25 років незалежності України» за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу відзнакою Президента Україниювілейною медаллю «25 років незалежності України» нагороджено:

 

ГРЕБЕНЯ Олександра Валентиновича – головного спеціаліста Управління Державної казначейської служби України у м. Ватутіному Черкаської області

 

       20 вересня 2016 року на апаратній нараді, яку провів міський голова м. Ватутіне Лисюк Олександр Борисович з керівниками структурних підрозділів міської ради, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Никопаненко Сергій Миколайович вручив ГРЕБІНЮ Олександру Валентиновичу – головному спеціалісту з інформаційних технологій та захисту інформації управління Державної казначейської служби України у м. Ватутіному Черкаської області відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років Незалежності України». Під час вручення також були присутні начальник Казначейства у м. Ватутіному Піскун Тетяна Володимирівна та працівники управління.

        Казначеї України вітають колегу із заслуженою відзнакою та бажають подальших досягнень і перемог на життєвому та трудовому шляху!

 

 

 

 

 

 

фото 2

 

 

фото 3